"İlişkiler" Kategorisi

İlişkiniz Artık Bitmeli Mi?

İlişkiler kategorisine 23 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 15.699 defa okundu

İlişkiniz Artık Bitmeli Mi?

İlişkiler bazı durumlarda mutsuz olmasına rağmen sürmeye devam eder.  Genelde ilişkide bir mutsuzluk hâkimdir Ancak iki taraf da bu mutluluğu birbirine belirtmekten kaçınır. Eğer bir ilişki içerisinde partneriniz sürekli olarak sizi mutsuz ediyor ve hala ilişkiyi sürdürmeye devam ediyorsanız bu konuda dikkatli olmanız gerekir. Çünkü mutsuz bir ilişki depresyona götüren en önemli nedendir. İlişkiniz içerisinde bir umut ilişkiyi kurtarma düşünceniz varsa bu konuda tekrar düşünmelisiniz.

Devamını Oku

İletişim İçin Sihirli Sözler

İlişkiler kategorisine 23 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 15.766 defa okundu

İletişim İçin Sihirli Sözler

İletişim kurmak birçok kişi için karşılıklı anlaşabilmenin en önemli yoludur. Arkadaşlarınız, işyerindeki meslektaşlarınız, aile üyeleri veya sevdiklerinizle bir konu gündeme geldiğinde kendinizi karmakarışık bir durumda hissederek iletişim kurmada kargaşa yaşama ihtimali yaşayabilirsiniz.

Devamını Oku

Aşk İnsanı Nasıl Etkiler?

İlişkiler kategorisine 23 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 15.741 defa okundu

Aşk İnsanı Nasıl Etkiler?

İki ayrı cinsin özel duygularla birbirlerine olan bağlılığına aşk diyoruz. Aşk öyle özel, öyle güzel bir duygudur ki anlatmak, kelimelere dökmek nerdeyse imkansız gibidir. Hiç beklemediğiniz bir zamanda ya da hiç beklemediğiniz bir olay sonrası bu duyguyu yaşayabilirsiniz. Aşkla mükafatlandırılmak tüm yaşamımızı değiştirebilir. Bu değişiklikler bize yarar sağlayabileceği gibi zararda verebilir. Çünkü karşılığını göremediğimiz bir sevgi karşısında hırçınlaşabilir, hatta sevdiğimiz kişiye zarar bile verebiliriz. Aşkın en güzeli karşılıklı duygular içinde yaşananıdır.

Devamını Oku

Erkeklerin Kadınlara Bakış Açıları Her Zaman Farklı mıdır?

İlişkiler kategorisine 23 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 15.723 defa okundu

Erkeklerin Kadınlara Bakış Açıları Her Zaman Farklı mıdır?

Erkekler kadınlar gibi değildir. Kadınlar duygusal yapıya sahiptir ve karşı cinsten de duygusal bir bağlılık beklerler. Kadınların karşı cinse bakış açıları erkeklerinkinden daha masumanedir. Erkekler kadınların öncelikli olarak görüntülerinden ziyade bazı bölgelerine bakarak tahrik olurlar. Bazı kadınlar da bu davranıştan hoşnut olabilirler. Karşı cinsin bu zayıf yönünü bilen kadınlar, beğenilmek adına bu bölgelerini daha ön plana getirerek erkeklerin tahrik duygularını tetiklerler. Erkekler isteklerini elde edebilmek ve bazı egolarını tatmin edebilmek için etkilendikleri her bayanla birliktelik yaşamak isterler. Kadınların bazıları bu duygulara karşılık verebileceği gibi karşı koyanları da vardır.

Devamını Oku